WEF Davos 2018 - Data nga 23. - 26. Janar - Forumi Ekonomik Botëror

WEF Davos 2018 Data 23.- 26. janar dhe ne jemi përsëri me automjetet tona dhe shoferët mikpritës me kënaqësi për ju në përdorim. Me shërbimin tonë çdo vit në Forumin Ekonomik Botëror në Davos ju dhe mysafirët tuaj 24h dhe të lira qëndron në anën. Limousine shërbim / shërbim limuzinë, shërbim minivan dhe shërbim minibus. Ne shpresojmë që të marrim kontaktin tuaj:

Email: kontakt@transferservice-basel.ch

GTranslate Your license is inactive or expired, please subscribe again!