Minibus ose Kombi Taxi Basel Airport

Automjet i madh për njerëz me 7 me një trung të gjerë për të gjithë bagazhin tuaj.

A po kërkoni një aeroport taksie të vogël Basel? Atëherë ju jeni pikërisht të drejtë me ne dhe ne jemi të kënaqur për të ofruar mundësi të lirë kur është fjala për transferimin e aeroportit Basel. Ne transportojmë ju, përfshirë bagazhin tuaj, deri tek personat 7 në të gjithë Zvicrën ose nga Aeroporti i Bazelit në një mënyrë të efektshme dhe të besueshme.

Pse duhet të na zgjidhni? Kjo e bën taksinë tonë minivan të Bazelit Aeroporti unik:

  • Nuk kërkohet regjistrim
  • Nuk kërkohet parapagimi
  • Rezervoni tani dhe paguani drejtpërsëdrejti shoferit
  • Çmime të lira pakete
  • Asnjë kosto e fshehur
  • Pagesa në para, kartë krediti ose EC
  • Thjesht urdhëroni me telefon ose me email

Ne shpresojmë që të dëgjojmë nga ju

 

 

GTranslate Your license is inactive or expired, please subscribe again!