Shërbimi Limousine WEF Davos - Shërbim Premium

Ju jeni duke kërkuar për shërbimin limuzinë WEF Davos? Ne ju shërbejmë juve dhe mysafirëve tuaj, partnerëve të biznesit anembanë kohës në Forumin Ekonomik Botëror në Davos dhe sigurojmë me limuzinat tona ose minivans deri në personat 7 në çdo kohë për rehati më të lartë me çmime unbeatable. Shoferë të besueshëm dhe miqësor të shoferëve nga ose nga aeroporti i Bazelit ose Zyrihut dhe janë në dispozicionin tuaj gjatë qëndrimit tuaj në Davos. Na kontaktoni, ne do t'ju bëjmë një ofertë jo të detyrueshme.

Email: kontakt@transferservice-basel.ch

GTranslate Your license is inactive or expired, please subscribe again!