Limousine me qira Basel. Shërbim i shkëlqyer dhe çmime të drejta

+ 41 78 861 35 50

Për udhëtime në muajin e mjaltit, destinacionet e pushimeve, dasma, takime dhe shumë më tepër.


Limousine me qira Basel


Tonë Shërbimi limuzinë Basel qëndron për një transferim të shkëlqyeshëm me cilësinë tonë të lartë Automjetet nga Mercedes, Ju keni një takim të rëndësishëm dhe keni nevojë të diskutoni disa çështje të rëndësishme gjatë rrugës, të merrni limuzina për udhëtime diskrete dhe të sigurta nga vendndodhja juaj e dëshiruar deri në destinacionin tuaj.

Limousine Service Basel

Limousine Service Basel në veprim për ju

Nëse keni disa takime në destinacione të ndryshme në një ditë, p.sh. nga Baseli pas pas Zürich, Jonxhë, Bernë, Gjenevë / Geneve ose qytete të tjera në Zvicër, diskutoni me ju rrugën tuaj duke përfshirë kohën tonë të pritjes. Ne ju garantojmë një çmim buxhetor me shërbime të shkëlqyera limuzinë përreth Baselit dhe Zvicrës.

klientët tanë vijnë nga industritë e mëposhtme:

• shikoni industrinë

• Kimi

• Pharma

• Transporti

• Inxhinieri mekanike.

Na telefononi, ne gjithashtu dëshirojmë të vijnë nga të prezantojmë shoferët tanë dhe automjetet tona, kështu që ju mund të bëni një përshtypje të parë. Me siguri ju do të gjeni sedan drejtë për udhëtimin tuaj të biznesit.

Limousine Service juaj Basel

Merre Limousine Service International

Shërbimi limuzinëNdërkombëtar nga Baseli do të thotë që ne gjithashtu udhëtojnë distanca të gjata me limuzinat tona nga Zvicra. Pa marrë parasysh nëse keni nevojë të udhëtoni shpejt nga Baseli, Cyrihu ose Berne për një takim jashtë vendit ose thjesht dëshironi të përjetoni një udhëtim të relaksuar në udhëtimin tuaj më të gjatë, ne gjithashtu sigurohemi që të mos humbasësh asgjë gjatë udhëtimit. Ne ju sjellim në mënyrë të sigurtë dhe diskrete me limuzinë tonë nga Baseli në Gjermani apo Francë.

Marr me qira tani shërbimin tuaj të transferimit VIP nga Shërbimi Limousine Basel!

Hetim

E-Mail *

mesazh *

Shënim: Ju lutem me * plotësoni fushat e shënuara.

GTranslate Your license is inactive or expired, please subscribe again!