Shërbimi limuzinë Art Basel

Art Basel dhe një shërbim limuzinë Art Basel i përkasin së bashku thjesht një limuzinë fisnike me shofer me qira të lirë dhe të shpejtë. Gjatë qëndrimit ne do të shkojmë rreth Baselit në ekspozita të ndryshme ose edhe për një udhëtim në një qytet tjetër që do të kemi për një vizitë apo një takim biznesi. Shoferët tanë kujdesen për ju ose mysafirët tuaj, në mënyrë që të përqendroheni në detyrat tuaja.

Email: kontakt@transferservice-basel.ch

GTranslate Your license is inactive or expired, please subscribe again!