Transporti i grupit Aeroporti i Bazelit

A po udhëtoni me një grup deri në 7 në aeroport? Ne ofrojmë transportin e grupit në ose nga aeroporti Basel.

Transporti i lirë i grupit në ose nga Aeroporti i Bazelit

Shërbimi privat dhe i volitshëm, ju marrim me kohë në shtëpinë tuaj dhe ju sjellim me çmime të drejta me aeroportin e transportit grupor Basel në aeroport. Gjithashtu si e dëshiruar nga aeroporti në shtëpi ose në ndonjë destinacion tjetër? Nuk ka problem, asnjë destinacion i dëshiruar.

Merrni kontakt me ne dhe planifikoni transportimin tuaj të grupit në Aeroportin e Bazelit me ne paraprakisht.

+ 41 78 861 35 50

GTranslate Your license is inactive or expired, please subscribe again!