Shërbim i lartë i transferimit të cilësisë - mjete të mirëmbajtura

Gëzoni makinën tuaj në aeroport Basel und Zürich në një nga sedanët e klasit të parë të mbajtur nga Mercedes Benz. Limuzina jonë kontrollohet rregullisht dhe përputhet me standardet më të larta të sigurisë të Mercedes-Benz. Përveç standardeve tona të larta të sigurisë, limuzinat tona dhe automjetet e tjera ofrojnë rehati maksimale për udhëtimin tuaj të rehatshëm.

Ne e dimë se besueshmëria, gjykimi dhe përpikëri janë faktorët kryesorë në zgjedhjen e shërbimit tuaj të shoferit. Nëse kjo është një udhëtim privat ose një transport për një takim të rëndësishëm - ne duam të bëjmë udhëtimin tuaj sa më të këndshëm që është e mundur - dhe me një çmim të arsyeshëm! Veçanërisht popullor është paketa jonë e plotë me një udhëtim të rrumbullakët midis Zyrihut dhe aeroporteve të Bazelit.

Zgjedhja jonë e automjeteve me cilësi të lartë është në dispozicion për çdo shërbim individual. Shoferi juaj do të jetë i lumtur t'ju ndihmojë me punë të vogla dhe me bagazhe në aeroport.

Mercedes S-Klasa e Shërbimit Limousine Basel
Mercedes S-Klasa e Shërbimit Limousine Basel

Zgjidhni automjetin tuaj sipas rastit të flotës sonë

  • Mercedes E klasë
  • Kamionçinë Mercedes E
  • Mercedes Viano (vende 8)
  • Mercedes S-Klasa
SHËRBIMI DHE AEROPORTI I LIMOUSINIT NË BAZË DHE ZURICH + 41 78 861 35 50
Shërbimi Limousine juaj dhe Transferimi i Aeroportit në Basel dhe Cyrih Ne presim thirrjen tuaj në + 41 78 861 35 50
GTranslate Your license is inactive or expired, please subscribe again!