Shërbimi i Transferimit Basel, shërbimi juaj i anijes në ose nga aeroportet e Bazelit dhe Cyrihut. Zvicër-së.

Çmimet e garantuara të drejtë, na telefononi pa detyrim ose thjesht përdorni formularin e kontaktit tonë më poshtë.


Rendit tani dhe paguani pas udhëtimit.

+ 41 78 861 35 50


Enquiry / RENDI

(Do të përgjigjem brenda orës 1.)


A po kërkoni një transferim aeroportesh në Basel ose Cyrih? Pastaj ne shikojmë përpara për të dëgjuar nga ju.

Ne kombinojmë komoditetin e një shërbimi të besueshëm taksi me ndjenjën e mirë të një transporti fisnik të shërbimit tonë limuzinë.

Ne me kënaqësi do t'ju përzënë duke përfshirë bagazhet në Aeroportin e Bazelit ose në ndonjë vend tjetër në Zvicër. Jeni të mirëpritur të na informoni përmes kontaktit me dëshirat tuaja individuale.

p.sh. Bazel City Airport Basel Chf 40.-

transferimi i aeroportit basel zurich
Transferim i klasit të parë dhe i volitshëm për Baselin dhe Zyrih

Shërbimi ynë i transferimit të aeroportit në Aeroport Basel ju merr me shpejtësi dhe në mënyrë të sigurtë në aeroplan tuaj ose në qytet. Sidomos në aeroport ajo shpesh është e ethshme dhe që po udhëton rregullisht, e di se sa i pavendosur kërkohet një hapësirë ​​parkimi në aeroport mund të jetë. Ne si kompani taksi ju ofrojmë zgjidhje me shërbimin tonë të transferimit të anijes për të menaxhuar në mënyrë të qetë dhe pa komplikim udhëtimin në aeroport.

Transferimi i aeroportit me taksi në aeroport jashtë vendit

Përveç kësaj, ne gjithashtu ju përzënë në vende të tjera në Zvicër dhe pranë Francës dhe Gjermanisë. Megjithëse Aeroporti i Bazelit është i madh, nuk ofron gjithmonë lidhjen e dëshiruar të fluturimit. Mund të jetë e vlefshme duke filluar nga një aeroport fqinj. Ne ju sjellim në Aeroportin e Zyrihut ose në vendet fqinje pa asnjë problem, p.sh. në Aeroportin e Shtutgartit apo në qendrën evropiane Frankfurt am Main.

Na kontaktoni për udhëtime individuale, pavarësisht nëse jeni duke udhëtuar privatisht dhe duke udhëtuar në Zvicër, ose duke udhëtuar për biznes në Zvicër për biznes.

Shërbimi ynë taksi

Ju jetoni në Basel dhe dëshironi që shërbimi ynë i transferimit të anijes të ndodhë Aeroporti Basel Book? Nuk ka problem, ne i mbajmë njerëzit 7 në një autobus të vogël taksi në të njëjtën kohë duke përfshirë bagazhet në aeroportin Basel, Cyrih, Gjenevë ose jashtë. Ne ju sjellim të qetë dhe me kohë në aeroportin tuaj.

Shërbim për udhëtarët dhe kompanitë

Ne gjithashtu kujdesemi për projekte të kompanive të mëdha, punonjësit tuaj janë për shembull në një hotel në Basel dhe duhet të lëvizin në një qytet tjetër, për shembull Zürich, Ose ju duhet të udhëtoni rregullisht dhe të udhëtojnë të njëjtën rrugë çdo ditë brenda Baselit. Ne jemi partneri juaj kompetent në transportin për donatorët e korporatave në Zvicër dhe për transferimin e aeroportit.

Na telefononi ose na dërgoni një SMS dhe kërkoni çmimet tona fikse që ne ofrojmë.

Shërbimi juaj i transferimit të anijes Basel.

Avantazhet e shërbimit të transferimit:

  • Nëse personi 1 ose personat 7, gjithmonë të njëjtin çmim të ulët
  • Përshtatshëm për të Aeroporti i Cyrihut, Basel, Gjenevë dhe udhëtojnë jashtë vendit
  • Asnjë kosto e fshehur, të gjitha çmimet fikse
  • Pa kompensime kur paguan me kartë krediti
  • Partner dhe shërbim kompetent

Na telefononi në numrin në vijim:

Tel: + 41 78 861 35 50

GTranslate Your license is inactive or expired, please subscribe again!