Transferimi i aeroportit në Cyrih, ardhja e lirë dhe e rehatshme.

Transferimi juaj privat i taksive në ose nga Aeroporti i Zyrihut

+ 41 78 861 35 50

Transferimi i aeroportit nga Zyri nga TSB u ofron klientëve mundësinë e kostos së lirë nga dhe për në Aeroporti i Cyrihut për të ardhur. Drejtuesit miqësorë dhe të dobishëm me automjete të pastra janë në dispozicion. Deri në personat 7 për transferim.

Transferimi i Aeroportit Cyrih - Rezervoni dhe paguani me shoferin

Ju nuk duhet të paguani paraprakisht për transferimin tonë të aeroportit në Cyrih. Ju mund të porositni me telefon ose thjesht përmes e-mailit dhe të paguani drejtpërdrejt te shoferi në taksi pas udhëtimit.

Si të paguani transferimin tuaj të aeroportit të Zyrihut

Ne pranojmë para në franga zvicerane dhe euro. Të gjitha kartat e kreditit të mëdha si Visa, AMEX ose Mastercard. Me kërkesë, mund të paguani paraprakisht transferimin e aeroportit të Cyrihut me kartë krediti. Vetëm të na telefononi pas prenotimit tuaj.
GTranslate Your license is inactive or expired, please subscribe again!