Fahrdienst WEF Davos - limuzinat e librave dhe minivans me shofer

A po kërkoni një shërbim të makinave Davos për WEF për Forumin Ekonomik Botëror? Ne ju ofrojmë shërbimin special të makinës 24h gjatë ditës. Thjesht rezervoni një limuzinë të rehatshme me një shofer dhe përfitoni nga përvoja jonë shumëvjeçare. Minivans deri në personat 7 janë natyrisht gjithashtu të prenotueshme, me çmim të arsyeshëm.

Email: kontakt@transferservice-basel.ch

 

GTranslate Your license is inactive or expired, please subscribe again!