Shërbimi privat i makinave Basel - në veprim gjatë tërë kohës

Shërbimi privat i makinave Basel nga Transfer Service Basel mund të rezervohet gjatë orëve 24h, qoftë për biznes, privat ose me familjen në rrugë, në vendpushimin e pushimit, në aeroportet e Cyrihut, Bazelit ose Gjenevës. Thjesht një shërbim anijes në Basel për të gjitha nevojat tuaja të transportit, limuzina elegante ose minibusë / minibusë për njerëzit deri në 7 në kushte më të mira. Na kontaktoni tani dhe rezervoni shërbimin tuaj privat të shoferit.

Email: kontakt@transferservice-basel.ch

GTranslate Your license is inactive or expired, please subscribe again!