Jo vetëm klientët tanë të biznesit - por edhe familjet dhe grupet deri në njerëzit 7 - ne ofrojmë mundësinë e një udhëtimi të rehatshëm në një nga limuzinat tona klasike elegante. Sidomos në muajt e verës, Baseli tërheq shumë turistë që duan të zbulojnë qytetet përreth në Zvicër, Francë dhe Gjermani. Për shkak të vendndodhjes sonë të shkëlqyer ne mund të bëjmë udhëtimin tuaj të qytetit sa më të rehatshëm që të jetë e mundur. Shumë nga klientët tanë të biznesit gëzojnë mundësinë për të kombinuar biznesin me privatësinë dhe të udhëhiqen nga shoferët tanë me përvojë larg stresit të biznesit dhe përplasjes publike

lesen Mehr

Çdo vit në pranverë, Baseli është shtëpi për një javë për kompanitë 1,800 që paraqesin orët dhe stolitë e tyre në Baselword. Organizatorët e kësaj panairi të rëndësishëm tregtar nuk janë ankuar për rëndësinë e vizitorëve. Më shumë se shitësit 100,000 dhe përfaqësuesit e shitësve me shumicë pritet të marrin pjesë në Panairin Botëror për Watches dhe Jewellery. Në Mars 22, 2018 portat e panairit do të hapen për vizitorët. Me shoferin tuaj personal tek BASELWORD - Shërbimi i Transferimit Basel EuroAirport Basel jonë është vetëm disa minuta larg nga baza e ekspozitës. Por sigurisht - si shumë të tjera

lesen Mehr

Çdo pranverë Basel është presë për mbi kompanitë 1800 që paraqesin krijimin e tyre të shikojnë dhe bizhuteri në Baselword. Nuk ka nevojë të ankohet për numrin e vizitorëve në këtë panair të rëndësishëm tregtar, sepse si çdo vit, 2017 pritet të përfaqësohet nga shitësit 100.000 dhe përfaqësuesit shumicë në World Watch dhe Show xhevahire. Në 22 mars 2018 portat e panairit do të hapen për rrjedhën e vizitorëve. Udhëtoni në mënyrë të përshtatshme në BASELWORD - Shërbimi i Transferimit Basel EuroAirport Basel ynë është vetëm disa minuta me makinë nga qendra e ekspozitës. Por ju me siguri doni - si shumë udhëtarët e tjerë të biznesit - tregojnë prodhuesit

lesen Mehr

Ne ju ofrojmë një shërbim shumë të veçantë si një mysafir hotel në qytetin tonë të bukur të Bazelit. Me një shërbim të gjithanshëm gjatë qëndrimit tuaj në Basel, ne sigurohemi që mund të përqendroheni në gjërat thelbësore - nëse ndonjë gjë në Qytetin e Vjetër të Bazelit, një vizitë në Kunstmuseum ose në takimin tuaj të biznesit. Shërbimi i transferimit direkt nga Porta ose Hoteli i Aeroportit Ne do të kujdesemi për ju kur të mbërrini në Basel në aeroport ose në stacionin e trenit. Ne ju presim në terminalin e mbërritjes dhe ju lehtësojmë udhëtimin tuaj duke ju ndihmuar me bagazhin tuaj në limuzinë tonë. Prej atje shoqërohemi

lesen Mehr

Arrijnë në mënyrë të sigurtë dhe të përpiktë - me Shërbimin Premium Transferim Ju planifikoni të udhëtoni për biznes ose kënaqësi në vete dhe do të dëshironit të siguroni një rrjedhje të qetë me një anije të besueshme të aeroportit përpara se të udhëtoni? Shoferi ynë do t'ju marrë me një prej limuzinave gjermane me cilësi të lartë, të mirëmbajtur nga shtëpia, nga zyra ose nga porta e aeroportit. Sigurisht që ne do t'ju ndihmojmë me bagazhin. Natyrisht, nëse avioni juaj do të mbërrijë vonë, ne nuk do të të lejojmë, por të presim ardhjen tuaj. Arrijnë të relaksuar dhe të rehatshëm në destinacion Shumë nga pasagjerët tanë përdorin transferimin e aeroportit midis Aeroportit të Zyrihut dhe euros

lesen Mehr
Faqe 1 e 212
GTranslate Your license is inactive or expired, please subscribe again!