Bazelworld 2018 Data - 22.- 27.03.2018

Së shpejti Baselworld 2018 do të hapë dyert e saj për të dhënë datën e saktë të 22.- 27.03.2018. Gjatë kësaj kohe shërbimi ynë i shoferit unik është në dispozicion. Shërbim i lirë i makinave me limuzina, minibusë dhe minibusë përfshirë shoferët miqësorë. Ne ju rekomandojmë që të rezervoni makinën tuaj me një shofer tashmë, sepse vetëm atëherë mund të garantojmë shërbimin tonë të shkëlqyer të udhëtimit me çmime unbeatable. Thjesht na dërgoni një e-mail me nevojat tuaja dhe së shpejti do të keni ofertën tuaj jo të detyrueshme në kutinë tuaj.

Email: kontakt@transferservice-basel.ch

GTranslate Your license is inactive or expired, please subscribe again!