Transferet e Aeroportit të Bazelit me Taksitë me kosto të ulët në / nga EuroAirport

Çmimet më të ulëta të garantuara për transferimin e aeroporteve të Baselit në dhe nga EuroAirport Basel. Nuk ka rëndësi nëse rezervoni vetëm ose për një grup njerëzish 7, ju marrim kudo që të doni dhe t'ju sjellim shpejtë dhe të sigurt në aeroportin Basel. Aeroporti i Bazelit është aq i garantuar, ne do ta kontrollojmë dhe do t'ju takojmë në sallë. Na kontaktoni tani, nuk ka nevojë të paguani paraprakisht, nuk kërkohet regjistrim, nuk kërkohet karta krediti. Rezervoni tani dhe paguani pas shërbimit.

kontakt@transferservice-basel.ch

GTranslate Your license is inactive or expired, please subscribe again!