Jo vetëm klientët tanë të biznesit - edhe familjet dhe grupet deri tek personat 7 - ne ofrojmë mundësinë e një udhëtimi të rehatshëm në një nga limuzina klasike dhe elegante në.

Shërbimi i Transferimit Basel LimousinesSidomos në muajt e verës, Baseli tërheq shumë turistë që duan të zbulojnë qytetet përreth në Zvicër, Francë dhe Gjermani. Për shkak të vendndodhjes sonë të shkëlqyer ne mund të bëjmë udhëtimin tuaj të qytetit sa më të rehatshëm që të jetë e mundur. Shumë nga klientët tanë të biznesit gëzojnë mundësinë për të kombinuar biznesin me privatësinë dhe të udhëhiqen nga shoferët tanë me përvojë larg stresit të biznesit dhe shqyrtimit publik, jo vetëm pamjeve, por edhe disa këshilla të brendshëm tregojnë për të bërë.

Shërbimi limuzinë për turne më të rehatshëm të qytetit në zemër të Evropës

Shoferi ynë ju udhëzon jo vetëm në mënyrë të qetë, por edhe në kohë, në mënyrë diskrete dhe të sigurt në destinacionin tuaj. Nga Baseli, peizazhi i larmishëm në rrugën drejt qytetit të zgjedhur prej jush, është më së miri e eksploruar.

Zbuloni Cyrih nga limuzina

VezëShërbim me cilësi të lartë transferimi BaselPas një ore udhëtim nga Baseli në Cyrih, ju mund të kaloni të qetë në një nga limuzinat tona gjermane. Përveç rrugëve mesjetare në ish-qytetin romak, arkitektura më moderne në Europaallee dhe koleksioni më i madh i historisë kulturore në Zvicër ju presin këtu në një kështjellë zanash të Landesmuseum Zurich. E fundit por jo më pak e rëndësishme, dritarja e qelqit me ngjyrë Chagall me famë botërore në Frauenmünster në Cyrih është absolutisht i paharruar për çdo vizitor.

Ju dëshironi të kombinoni udhëtimin tuaj të qytetit në Cyrih me një eksperiencë të gjerë blerjesh? Një ide e mirë! Cyrih është popullor me vizitorë nga e gjithë bota për dyqanet e saj ekskluzive, dyqanet e specializuara dhe dyqanet e dizajnuesve të lartë. Ndër të tjera Christa de Carouge, Fabric Frontline, Hannes B. dhe Könix janë këtu në shtëpi dhe dalin me një dizajn ekstravagant të veshjeve, mbathjeve dhe këpucëve. Kazinoja zvicerane në Cyrih befason ngjarjet emocionuese me një shumëllojshmëri të lojrave dhe turneve. Dhe për tifozët e mëdha dhe të vogla të futbollit, Cyrihu ju fton në Muzeumin e famshëm FIFA World Football.

 

Udhëtimi i qytetit në Mulhouse Ville në limuzinë

Mulhouse francez - vetëm gjysmë ore me makinë nga Baseli - ndan me Basel dhe Freiburg aeroportin ndërkombëtar të EuroAirport. Shumë nga klientët tanë të biznesit përdorin rregullisht shërbimin tonë të transferimit nga Aeroporti i Bazelit në lokacionin e biznesit të Mulhouse Ville në Alsace. Qyteti në rajonin ndërkufitar fitoi veçanërisht në 18. Shekulli si një pionier i revolucionit industrial francez me fabrikat e tij të tekstilit me rëndësi të madhe. Me mbi punonjësit e 10.000, Peugeot është punëdhënësi më i madh në Alsas. Mulhouse Ville surpriza me një shumëllojshmëri të pafund të ndërrimit midis monumenteve historike industriale dhe kishave mesjetare dhe urdhrave monastike, Muzeut të Printimit të Pëlhurës dhe Muzeut Kombëtar të Cité de l'Automobile.

Transferimi i Aeroportit dhe Limousine Service Basel

 

Përveç qyteteve në Zvicër, Gjermani dhe Francë, sigurisht po ju transportojmë edhe në qytete të tjera. Ju do të gjeni një listë të destinacioneve të përzgjedhura në faqen tonë të internetit, ku do të gjeni edhe çmimet për transferimin tonë në aeroport. Ne presim me padurim tuajin prenotim online ose thirrjen tuaj në + 41 78 861 35 50.

 

 

Udhëtime të qytetit dhe ndonjë gjë interesante me Transfer Service Basel

Lini një koment

Adresa juaj e-mail nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar me * theksuar.

GTranslate Your license is inactive or expired, please subscribe again!