Çdo pranverë, Baseli pret mbi kompanitë 1800 që paraqesin krijimet e tyre të orëve dhe të bizhuterive në Baselword. Nuk ka nevojë të ankohet për numrin e vizitorëve në këtë panair të rëndësishëm tregtar, sepse si çdo vit, 2017 pritet të përfaqësohet nga shitësit 100.000 dhe përfaqësuesit shumicë në World Watch dhe Show xhevahire. Në 22 mars 2018 portat e panairit do të hapen për rrjedhën e vizitorëve.

Shërbimi i Transferimit Basel - Transferimi i Fair Fair BankEcni të qetë në BASELWORD - Transfer Service Basel

EuroAirport Basel ynë është vetëm disa minuta me makinë nga qendra e ekspozitës. Por ju me siguri doni - si shumë udhëtarë të tjerë të biznesit - të vizitoni shfaqjen e prodhuesit gjatë disa ditëve. Përsëri dhe përsëri udhëtarët tanë na thonë se diskutimet dhe negociatat me prodhuesit, përshtypjet e shumta të reja dhe gjurmët nëpër sallat e ekspozitës janë ditët më stresuese në vitin e biznesit të industrisë. Kjo është arsyeja pse ne ofrojmë një shërbim ekskluziv të shoferit për kohën e Baselworld.

Me një paketë tërheqëse do të arrini të qetë dhe të sigurt nga hoteli tuaj ose direkt nga aeroporti i Bazelit në emërimet tuaja. Ata udhëtojnë me stil First Class Limousine Dizajn gjerman dhe nuk duhet të shqetësohen për trafikun e rëndë apo parkimin e lirë në qendrën e ekspozitës. Përveç përpikmërisë dhe mirësjelljes së pasagjerëve tanë, ne jemi aq të popullarizuar në mesin e njerëzve të biznesit, sepse ne i kushtojmë vëmendje maksimale diskrecionit gjatë udhëtimit.

Shërbimi i Transferimit Basel prenotim të lehtë në internet

Ne e dimë - koha është para. Kjo është arsyeja pse ne kemi një për ju Online mjet booking mobiluar. Me vetëm një orë kohë të çojë, jemi gati për ju si një limuzinë dhe shofer privat para kutisë suaj të hotelit ose në aeroport në zonën e mbërritjes dhe largimit.

Ekipi i Shërbimit të Transferimit Basel ju dëshiron një qëndrim emocionues në Baselworld dhe gjithmonë një biznes të mirë

 

BASELWORLD 2018 - I përshtatshëm për të udhëtuar me Transfer Service Basel

Lini një koment

Adresa juaj e-mail nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar me * theksuar.

GTranslate Your license is inactive or expired, please subscribe again!