Çdo vit në pranverë, Baseli është shtëpi për një javë për kompanitë 1,800 që paraqesin orët dhe stolitë e tyre në Baselword. Organizatorët e kësaj panairi të rëndësishëm tregtar nuk janë ankuar për rëndësinë e vizitorëve. Më shumë se shitësit 100,000 dhe përfaqësuesit e shitësve me shumicë pritet të marrin pjesë në Panairin Botëror për Watches dhe Jewellery. Në Mars 22, 2018 portat e panairit do të hapen për vizitorët.

BASELWORLD 2017 - Udhëtoni mirë me Transfer Shërbimin Basel

Me shoferin tuaj personal te BASELWORD - Transfer Service Basel

EuroAirport Basel jonë është vetëm disa minuta larg nga baza e ekspozitës. Por me siguri - si shumë udhëtarë të tjerë të biznesit - ju do të dëshironit të vizitoni shfaqjen e prodhuesve për disa ditë. Përsëri dhe përsëri udhëtarët tanë janë duke bërë më të madhe të ditëve më të vështira në vitin e biznesit të industrisë. Kjo është arsyeja pse ne ofrojmë një shërbim ekskluziv të vozitjes për periudhën e Baselworld.
EuroAirport për emërimet tuaja. Udhëtoni me stil në një limuzina e klasit të parë të dizajnit gjerman dhe mos u shqetësoni për trafikun e dendur apo hapësirat e parkimit në bazat e ekspozitës. Përveç përpikmërisë dhe komoditetit të pasagjerëve tanë, ne jemi aq të popullarizuar në mesin e biznesmenëve, sepse ne i kushtojmë vëmendje maksimale diskrecionit gjatë ngasjes.

Shërbimi i Transferimit Basel lehtë online

Ne e dimë - koha është para. Kjo është arsyeja pse ne kemi ngritur Online booking mjet për ju. Me vetëm një orë kohë të çojë, ne jemi gati për ju si një limuzinë private dhe shofer në frontin e hotelit tuaj ose në aeroport në zonën e mbërritjes dhe nisjes.
Ekipi i shërbimit të transferimit të Baselit ju dëshiron një qëndrim emocionues në Baselworld dhe gjithmonë një biznes të mirë

BASELWORLD 2018 - Udhëtoni mirë me Transfer Shërbimin Basel
Shënjuar në:             

Lini një koment

Adresa juaj e-mail nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar me * theksuar.

GTranslate Your license is inactive or expired, please subscribe again!