Ne ju ofrojmë një shërbim shumë të veçantë si një hotel mysafir në qytetin tonë të bukur të Bazelit. Me një shërbim të gjithanshëm gjatë qëndrimit tuaj në Basel, ne sigurohemi që mund të përqendroheni në gjërat thelbësore - nëse ndonjë gjë në Qytetin e Vjetër të Bazelit, një vizitë në Kunstmuseum ose në takimin tuaj të biznesit.

Shërbimi i transferimit direkt nga porta ose hotel i aeroportit

Sapo të mbërrini në Basel në aeroport ose në stacionin e trenit, ne do të marrim stresin tuaj të udhëtimit. Ne ju presim në terminalin e mbërritjes dhe ju lehtësojmë udhëtimin tuaj duke ju ofruar bagazhin tuaj deri tek ne Limuzinë ndihmuar. Prej atje ju shoqërojmë në vendin tuaj të hotelit ose ngjarjes. Shoferi juaj do të jetë i lumtur për të ndihmuar me bagazhin tuaj sa i përket hollit të hotelit.

TRANSFERIMI I BAZE HOTEL

Stresi pa hotelin tuaj në Aeroportin Basel

Sapo të përfundoni qëndrimin tuaj në Bazel dhe të vini në aeroport, ju jeni në Shërbimi i Transferimit BaselJu përsëri në cilësinë e zakonshme dhe me të gjitha lehtësitë në dispozicion. Mjafton që t'ju informojmë për kërkesën tuaj të transferimit, më së voni një orë para se të vini në hotel. Dhe kështu që ju nuk duhet të shqetësoheni për marrjen e parave të mjaftueshme letre në një monedhë të huaj, si zakonisht, ne jemi të lumtur t'ju ofrojmë pagesa me kartë krediti.

Ju mund ta bëni me lehtësi online rezervimin tuaj. Ne shpresojmë që udhëtimi juaj të jetë i këndshëm dhe i sigurt.

Ekipi i shërbimit të transferimit nga Baseli

 

 

 

360 ° Shërbimi i transferimit për mysafirët e hotelit në Basel
Shënjuar në:         

Lini një koment

Adresa juaj e-mail nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar me * theksuar.

GTranslate Your license is inactive or expired, please subscribe again!