Arri në mënyrë të sigurtë dhe të përpiktë - me Shërbimin Premium të Transferimit

A planifikoni të udhëtoni privatisht ose në biznes dhe a do të dëshironit të siguroni një udhëtim të qetë me një anije të besueshme aeroportesh para se të udhëtoni?

Shoferi ynë do t'ju marrë me një prej limuzinave gjermane me cilësi të lartë, të mirëmbajtur nga shtëpia, nga zyra apo nga porta e aeroportit. Sigurisht që ne do t'ju ndihmojmë me bagazhin. Natyrisht, nëse avioni juaj do të mbërrijë vonë, ne nuk do të të lejojmë, por të presim ardhjen tuaj.

Arrijnë të relaksuar dhe të rehatshëm në destinacion

Shumë nga udhëtarët tanë përdorin shërbimin e transferimit të aeroportit midis Aeroportit të Zyrihut dhe Euro Aeroportit Basel, pasi një lidhje e drejtpërdrejtë hekurudhore nuk drejtohet drejtpërdrejtë midis dy kryqëzimeve. Për të ruajtur një udhëtim të pakëndshëm të autobusit ose udhëtim me taksi tepër të kushtueshme, zgjedhja për anijen tonë të aeroportit është vendimi i duhur. Vendndodhja jonë në Basel në trekëndëshin kufitar midis Francës, Zvicrës dhe Gjermanisë, ne jemi gjithashtu partneri i duhur për ju nëse doni në limuzinat tona ekskluzive në 70 km larg Freiburg ose shkoni direkt në Shtutgart apo Mynih.

Aeroporti i Aeroportit Zuerich dhe Basel
Aeroporti i Aeroportit Zurich dhe Basel - Tel: + 41 78 861 35 50

 

Gjithmonë sedani i duhur në fillim

A po udhëtoni si individ në një takim të rëndësishëm biznesi? Pastaj ju mund të mbështeteni në një udhëtim të qetë, në arritjen e besueshme në kohë dhe, sigurisht, diskrecionit tonë 100% gjatë telefonatave të biznesit tuaj. Si familje ose grup ju keni limuzina të bollshme të mëdha në dispozicionin tuaj, në të cilën mund të shijoni udhëtimin e rehatshëm me anijen tonë të aeroportit përmes Zvicrës sonë të bukur. Përveç sigurisë dhe përpikmërisë, shoferët tanë janë të prirur për ta bërë udhëtimin tuaj sa më të këndshëm që është e mundur.

Libër anije aeroport online

Ju lutemi të na lënë një informacion me datat tuaja të udhëtimit në tonë kontaktNe do t'ju kontaktojmë sa më shpejt që të jetë e mundur për të diskutuar detajet. Ju mund të na kontaktoni me telefon në + 41 78 861 35 50

Aeroporti i Aeroportit për Zyrih dhe Basel
Shënjuar në:             

Lini një koment

Adresa juaj e-mail nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar me * theksuar.

GTranslate Your license is inactive or expired, please subscribe again!