Aeroporti i Bazelit dhe Taxi Aeroporti i Baselit

Shërbimi i vozitjes së klasës shtesë, thjesht i lirë dhe i rehatshëm nga A në B vijnë. Nëse transferimi i aeroportit nga aeroporti i Baselit ose limuzinë në Basel, ne bëjmë punët tona të besueshme dhe të lira.


Na kontaktoni përmes formularit të kërkesës ose na telefononi + 41 78 861 35 50.


Formulari i kërkesës


Der Fahrdienst Basel për shërbimin e mbikëqyrur limuzinë Basel dhe Zyrih, transferim aeroport me taksi të lirë të aeroportit të Bazelit. Për ngjarjet, panaire (Art Basel, Baselworld), Takimet (WEF Davos,), raste të veçanta, udhëtime private ose biznesi. Ju largoheni herët? Mbërrini vonë natën ose keni shumë bagazhe? Pastaj ju jeni me ne, të Transferimi i aeroportit në Cyrih dhe Basel vetëm të drejtë, tonat Taxi Basel Aeroportit është gjithmonë në lëvizje. tonë Transferimi i Aeroportit të Bazelit Automjetet mund të strehojnë deri në 7 njerëzit dhe të gjithë bagazhin tuaj. Përfitoni nga shërbimi ynë i lirë dhe i rehatshëm.


Thjesht llogarisni fare tuaj personale

KALKULOJNË ÇMIMI RIDE


Shërbimet tona: Transferim aeroport me taksi Basel Airport,Shërbimi limuzinë


Aeroporti i Aeroportit Basel dhe Aeroporti Zurich - Brendësia e limuzinës tonë ekskluzive


Transferimi i aeroportit Basel


Taxi në Basel ose Zurich me kartë krediti


Limousine Service & Taxi Basel Airport - Me ne ju përzënë më të mirë!


Mirë se vini në shërbimin tonë të transferimit në Basel! A po vizitoni qytetin, duke kaluar ose duke kërkuar një transferim në një ekskluziv Limousine Service Basel ose një taksi të shpejtë Basel Airport? Për të gjithë këtë dhe shumë më tepër, shoferët tanë të trajnuar, të trajnuar, si dhe një flotës ekskluzive në dispozicion. Ne ju dërgojmë brenda qytetit, për shembull në transferimin e aeroportit në Basel Baselworld Art Basel. Ne jemi në dispozicion për klientët e biznesit, si dhe për individët privatë. Përveç kësaj, ju mund të rezervoni shërbimin tonë limuzinë në Basel dhe në zonën përreth, por edhe për udhëtime në qytete të tjera p.sh. në Davos Forumi Ekonomik Botëror me tonat Shërbimi i makinave WEF Davos, Kontakto tani me ne dhe siguroje vetes një limuzinë ekskluzive në Basel dhe Cyrih!

Limousine Service Basel - Nga Basel në Aeroportin e Zyrihut


Basel Çdo vit miliona vizitorë vijnë nga Zvicra, Gjermania apo Shtetet e Gjirit. Jo vetëm që ata e rezervojnë një milion të mira brenda natës në qytet, por edhe duan të jenë të lëvizshëm. Nga A në B në qytetin e tretë më të madh në Zvicër, për shembull, nga Baseli në Aeroportin e Zyrihut, kjo është ajo që Aeroporti Taxi Basel mund të bëjë. Një makinë nga hoteli në ndonjë destinacion në qytet ose transferim në një qytet tjetër. Ose edhe një vend tjetër! Pikërisht këto janë edhe ngjarjet, për të cilat shumë vizitorë të qytetit tonë e rezervojnë shërbimin tonë limuzinë në Basel. Sidomos turistët dhe udhëtarët e biznesit përdorin ekskursionin tonë ekskluziv të aeroportit në Basel ose rezervojmë shërbimin tonë limuzinë gjatë qëndrimit të tyre në Basel. Por gjithashtu, nëse doni vetëm një udhëtim të paharrueshëm, për shembull si pjesë e një ditëlindjeje apo martese, shkoni mirë me shërbimin tonë limuzinë në Basel! Dhe ne në transferervice-basel.ch jemi fleksibël dhe ofrojmë shërbimin e shoferit pa kufij. Nëse doni të na lejoni të shkoni në kantone apo vende të tjera, kjo nuk është problem për ne!

Raste ideale për një shërbim limuzinë / taksi luksoz Basel Aeroportit


Megjithatë, ne mbetemi fillimisht në kufijtë e qytetit të Bazelit, në fund të fundit, në të vërtetë një sipërfaqe prej 23 kilometra katrorë: Duke supozuar se ju jetoni në Basel ose kalojnë disa kohë këtu, ka një shumëllojshmëri të ngjarjeve për një prenotim me shërbimin tonë limuzinë në Basel. Bazeli është qyteti i tretë më i madh në Zvicër dhe si i tillë ka shumë për të ofruar shumë njerëz. Kjo ndikon edhe banorët, ashtu edhe vizitorët. Ata që e vizitojnë qytetin, qoftë për biznes apo kënaqësi, mund të shkojnë me taksi shërbimin tonë Basel Aeroportit si hapin e fundit të mbërritjes në qytetin tonë të bukur. Veçanërisht i lartë politikanë, të famshëm apo njerëzit e biznesit nga vende të tjera duan të marrësh me qira një limuzinë me ne, sepse ata e vlerësojmë maturinë dhe të shërbimit të veçantë. Kështu që nuk janë, për shembull, ministra, bankierë, menaxherët e lartë apo diplomatët që punësojnë një limuzinë me ne në Basel dhe e përdorin atë si një ekskluzive Airport Taxi. Basel do të uleni kompanitë e njohura, të tilla si Novartis, Roche dhe Swiss International Airlines, e cila, mes shumë të tjerave, rregullisht pret të nivelit të lartë vizitë pune në Basel. Dëshironi të merrni me qira një limuzinë në Basel për një eveniment biznesi apo një turne ndonjë gjë në Basel? Për një udhëtim pune, mund të marrësh me qira saktësisht automjetin e duhur prej nesh në kohën e duhur në vendin e duhur! Kjo është gjithashtu e vërtetë për udhëtime private, si dhe për individët privatë është Basel për arsye të ndryshme gjithmonë vlerë një vizitë (dhe në qoftë se ju libër për të arritur nga Cyrihu për transferimin tonë aeroport Cyrih). Këtu është simfoniMuzeu i Arteve Basel, Die Messe Basel ose, nga kategoria Doganore, Basler Fasnacht dhe shumë më tepër për të përjetuar. Përveç këtyre theksimeve turistike, ka edhe pika kryesore në jetën për të cilën taksi luksoz në Basel përfaqëson një koncept optimal. Për shembull, shërbimi ynë i limuzinës është gjithashtu i disponueshëm për dasma, ditëlindje apo përvjetorë. Pushtohuni me Shërbimin tonë Limousin Basel, në stilin.

Limousines Service Basel - Automjetet tona në kryeqytetin e kantonit


Pse do të dëshironit të porositni një Basel fisnik Taxi? Sepse ju doni një transit ekskluziv ose një turne në qytet në Bazel, në automjete me cilësi të lartë, me drejtues diskrete? Pikërisht kjo është mënyra jonë e transferimit tonë VIP Shuttle Basel, të cilën e garantojmë përmes automjeteve në shërbimin tonë limuzinë. Shërbimi ynë ekstra klasik bazohet në një masë të madhe në klasën ekstra të prodhuesve më të mirë të automjeteve. Me qëllim që të sigurojmë një udhëtim të sigurt dhe të rehatshëm, ne mbështetemi në cilësinë e automjeteve të prodhuar në Gjermani: Me ne si shërbimin tuaj limuzinë në Bazel, nuk mund të arrini vetëm destinacionin tuaj. Ne duam që ju të ndiheni rehat në qytetin tonë, kudo që të shkojë. Kjo është një mënyrë e mirë për të dalluar veten nga taksi, sepse jo vetëm që ju transportojmë, ne jemi një shërbim limuzinë. Prandaj, ne punojmë me makina të mirëmbajtura, të besueshme dhe me cilësi të lartë:

• Mercedes E klasë
• kamion i tipit Mercedes E
• Mercedes Viano (vende 8)
• Mercedes S-Class
• Pasuri VW Passat
• VW Touran

Automjetet në shërbimin tonë limuzinë janë të përshtatshme si për transferimin e individëve, si një anije ekskluzive e aeroportit ose për udhëtime me grupe më të mëdha. Për çdo nevojë kemi automjetin më të mirë "në fillim". Ne i marrim klientët tanë kudo dhe i marrim ato kudo, kjo është një nga parimet në transferervice-basel.ch.

Taxi Basel Airport Transfer - Jo vetëm nga Baseli në Aeroportin e Zyrihut


Nuk duhet gjithmonë të jetë "vetëm" taksi i Aeroportit të Bazelit - vajtja jonë VIP do t'ju çojë kudo që të dëshironi. Imagjinoni jo vetëm vizitën Basel, por Zvicrën si një e tërë. Do të dëshironit të çoheni në aeroportin e Cyrihut me transferimin tuaj në aeroport në Basel ose të jeni të transportuar në Bernë? Sigurisht, ne gjithashtu ofrojmë këtë shërbim të shoferëve në automjetet tona ekskluzive. Por jo vetëm që, natyrisht, shërbimi ynë i limuzinës vepron ndërkombëtarisht, ju pëlqen të udhëtoni në vetëm 70km larg Freiburgut në Gjermani, në Shtutgart apo në Mynih. Gjithashtu Lihtenshtajni, Franca, Italia ose Franca janë destinacione të mundshme që ju mund të synoni me shërbimin tonë limuzinë ndërkombëtare.

Në limuzinat tona ekskluzive ju nuk do të humbisni asgjë, as rehati, as siguri. Apropos: Të gjithë shoferët tanë karakterizohen jo vetëm nga diskrecioni i tyre, por edhe nga stili i tyre i kujdesshëm i makinës. Natyrisht kjo nuk do të thotë që nuk mund të bëni takimet tuaja në kohë. Shoferët tanë janë të njohur me rregulloret e trafikut si në trafikun urban dhe në distanca të gjata në vende të ndryshme dhe do t'ju çojnë në destinacionin tuaj të dëshiruar sa më saktë sa të sigurt.

Ekipi i Aeroportit Tuaj të Bazelit

GTranslate Your license is inactive or expired, please subscribe again!