WEF Давос 2018 - Датум од 23. - 26. Јануари - Светски економски форум

WEF Давос 2018 Датум 23.- 26. Јануари и повторно сме со нашите возила и пријателски шофери со задоволство за вас во користењето. Со нашиот сервис секоја година на Светскиот економски форум во Давос, вие и вашите гости 24h и ефтин стои на страна. Лимузина сервис / лимузина услуга, минивен сервис и минибус услуга. Со нетрпение очекуваме да го добиете вашиот контакт:

Е-пошта: kontakt@transferservice-basel.ch

GTranslate Your license is inactive or expired, please subscribe again!