Такси Базел аеродром на рамна стапка

Трансфер на услуги Базел нуди со услугата Такси Базел аеродром евтин трансфер услуга до и од Базел аеродром

Такси Базел аеродром - широк Швајцарија

Контактирајте не 'без обврска и побарајте цената на вашиот такси Базел трансфер на аеродромот, не само од Базел, Швајцарија ширум услуга гарантира по фер цени. Без разлика дали од Цирих, Луцерн или било кој друг мал град во Швајцарија, ние ќе ве одбереме на време и ќе ве одведат безбедно до аеродромот.

Такси Базел аеродром работи до 7 лица

Дали патувате како семејство или во група со до 7 лица? Потоа нашиот такси Базел аеродром сервис е само за вас, од 1 да 7 луѓе, вклучувајќи багаж ние носат удобно на аеродромот.

Само да ни се јавите, нашиот пријателски персонал ќе биде среќен да ве извести и да ве направи необврзувачка понуда.

+ 41 78 861 35 50

 

 

GTranslate Your license is inactive or expired, please subscribe again!