Минибус или Комби Такси Базел аеродром

Голем автомобил до 7 луѓе со пространа багажникот за целиот ваш багаж.

Дали барате аеродромски такси аеродром Базел? Тогаш вие сте сосема во право со нас и ние сме среќни да ја понудиме евтината опција кога станува збор за аеродромот во Базел. Ние ви превезуваме, вклучувајќи го и вашиот багаж, до 7 лица ширум Швајцарија до или од Базел аеродромот на економичен и сигурен начин.

Зошто да не одберете нас? Ова го прави нашиот минијатурен такси Базел аеродром уникатен:

  • Не е потребна регистрација
  • Не е потребно претплата
  • Книга сега и плаќај директно на возачот
  • Евтин пакет цени
  • Нема скриени трошоци
  • Плаќање во готово, кредитна картичка или ЕК
  • Едноставно нарачајте преку телефон или преку е-пошта

Со нетрпение очекуваме да слушнеме од вас

 

 

GTranslate Your license is inactive or expired, please subscribe again!