Лимузина служба WEF Давос - Премиум услуга

Вие барате лимузен сервис WEF Давос? Ние ви ги сервираме вас и вашите гости, деловни партнери деноноќно на Светскиот економски форум во Давос и да ги снабдуваме со нашите лимузини или минибуси до лицата 7 во секое време за најголема удобност со непобедливи цени. Сигурни и пријателски возачи возач на вас или од аеродромот Базел или Цирих и ви стои на располагање за време на вашиот престој во Давос. Контактирајте со нас, ние ќе ви направиме необврзувачка понуда.

Е-пошта: kontakt@transferservice-basel.ch

GTranslate Your license is inactive or expired, please subscribe again!