Лимузина служба уметност Базел

Уметност Базел и Лимузина услуга Арт Базел припаѓаат заедно едноставно, благородна лимузина со возачот изнајмување евтини и брзо. За време на престојот ќе возиме околу Базел на разни изложби или дури и за патување во друг град што треба да го поседуваме или за посета или бизнис состанок. Нашите возачи се грижат за вас или за вашите гости, за да може да се концентрирате на вашите задачи.

Е-пошта: kontakt@transferservice-basel.ch

GTranslate Your license is inactive or expired, please subscribe again!