ПРАШАЊЕ / НАРАЧКАДраги патници,

Ние би сакале да ве поканиме да внесете резервација на вашата туристичка услуга во Базел и Цирих онлајн. За оваа цел, ние сме ви ставени на располагање од Transferservice Basel - Цирих онлајн формулар за резервации во кој можете да ни ги дадете вашите информации. Ние нема да ги споделиме вашите информации со трети лица и ќе ве контактираме лично во најкраток можен рок за лично да разговараат за сите детали од вашата резервација со вас.

За индивидуални договори, ние веднаш ќе ви се јавиме. Ве молиме известете ни

  • каде што сакате да одите
  • со колку луѓе патувате
  • во кое време сакате да бидете chauffeured

Резервирајте лимузина во Базел онлајн

Дали имате посебни желби при изборот на нашите лимузини? Тогаш ние со нетрпение очекуваме да ви донесе со вашиот сон автомобил на време, удобно и безбедно до вашата дестинација. Ние сме специјализирани во правењето на нашето патување како што е можно удобно и удобно за нашите патници. Најважно за нашите шофери е да ве одведат до вашата дестинација точно и безбедно. Секако, покрај одличната услуга, ние исто така имаме висок степен на дискреција.

Вашиот тим од Трансфер на услуга Базел

GTranslate Your license is inactive or expired, please subscribe again!