Услуга за пренос со висок квалитет - Добро одржувани возила

Уживајте во возењето до аеродромот Базел und Цирих во еден од прва класа одржувани седани од Mercedes Benz. Нашите лимузини се проверуваат редовно и се во согласност со највисоките безбедносни стандарди на Mercedes-Benz. Покрај нашите високи стандарди за безбедност, нашите лимузини и други возила нудат максимална удобност за удобно патување.

Знаеме дека сигурноста, дискрецијата и точност се клучни фактори при изборот на вашиот возач. Без разлика дали тоа е приватно возење или превоз до важен состанок - сакаме да го направиме вашето патување онолку пријатно колку што е можно - и по разумна цена! Особено популарен е нашиот комплетен пакет со кружен пат помеѓу Цирих и Базелските аеродроми.

Нашиот избор на висококвалитетни возила е достапен за секоја индивидуална услуга. Вашиот возач ќе биде среќен што ќе ви помогне со мали задачи и багаж на аеродромот.

Мерцедес S-класа на лимузинскиот сервис Базел
Мерцедес S-класа на лимузинскиот сервис Базел

Изберете го Вашето возило според поводот на нашата флота

  • Мерцедес Е класа
  • Мерцедес Е класа станица вагон
  • Мерцедес Виано (седишта 8)
  • Мерцедес S-класа
Лимузински сервис и аеродром Такси во Базел и Цирих + 41 78 861 35 50
Вашиот лимузина сервис и трансфер на аеродроми во Базел и Цирих Со нетрпение очекуваме да го вашиот повик во + 41 78 861 35 50
GTranslate Your license is inactive or expired, please subscribe again!