Трансфер на услуги Базел, вашиот шатл-служба до или од аеродромите Базел и Цирих. Швајцарија.

Загарантирани фер цени, ни се јавите без обврска или едноставно користете ја нашата контакт форма подолу.


Нарачајте сега и плаќајте по возењето.

+ 41 78 861 35 50


INQUIRY / Побарувања

(Ние ќе одговориме во рок од 1 час.)


Дали барате трансфер во Базел или Цирих? Тогаш ние со нетрпение очекуваме да слушнеме од вас.

Ние го комбинираме удобноста на сигурен такси сервис со добро чувство на благороден транспорт на нашата лимузина услуга.

Со задоволство ќе ве вознемеруваме, вклучувајќи го и багажот до аеродромот во Базел или на која било друга локација во Швајцарија. Вие сте добредојдени да не известите преку контакт форма од вашите индивидуални желби.

на пр. Базел Сити аеродром Базел ЧФ 40.-

трансфер на аеродромот Базел Цирих
Првокласен и достапен трансфер на аеродроми за Базел и Цирих

Нашата аеродромска трансфер услуга до Аеродром Базел ве води брзо и безбедно во вашиот авион или назад во градот. Особено на аеродромот, често е бурлив и кој патува редовно, знае како неоткриено потрагата по паркинг простор на аеродромот може да биде. Ние како такси компании ви нудиме решение со нашата услуга за трансфери за удобност и удобност да управуваме со патувањето на аеродромот.

Аеродром трансфер со такси на аеродромот во странство

Покрај тоа, ние ве водиме и до други места во Швајцарија и во близина на Франција и Германија. Иако Базел аеродромот е голем, тоа не секогаш нудат посакуваната лет врска. Тоа може да биде вредно почнувајќи од соседен аеродром. Ние ќе ве однесеме до аеродромот во Цирих или соседните земји без никаков проблем, на пример, до аеродромот Штутгарт или европскиот центар Франкфурт на Мајна.

Контактирајте не за индивидуални патувања, без разлика дали патувате во приватна и одмор во Швајцарија, или патувате за бизнис во Швајцарија за бизнис.

Нашата такси услуга

Живееш во Базел и сакаш да ни ја пренесе услугата за превоз на шатлови Аеродром Базел Книга? Нема проблем, ние носиме до 7 луѓе во мал таксиски автобус во исто време вклучувајќи го и багажот до аеродромите Базел, Цирих, Женева или во странство. Ние ви нудиме удобно и навремено до вашиот аеродром.

Услуга за патници и компании

Ние, исто така, се грижиме за проекти на големи компании, вашите вработени се на пример во хотел во Базел и треба да се преселат во друг град, на пример Цирих, Или треба редовно да патувате и да ја менувате истата маршрута секој ден во Базел. Ние сме вашиот компетентен партнер во транспортот за корпоративни донатори во Швајцарија и за трансферот на аеродромот.

Јавете ни се или испратете ни SMS и побарајте нашите фиксни цени што ги нудиме.

Вашиот шатл трансфер услуга Базел.

Услуги за трансфер услуги Предности:

  • Дали 1 лице или 7 лица, секогаш истата ниска цена
  • Практично да Аеродром во Цирих, Базел, Женева и патување во странство
  • Нема скриени трошоци, сите фиксни цени
  • Без надоместоци кога плаќате со кредитна картичка
  • Компетентен партнер и услуга

Јавете ни се на следниот број:

Тел: + 41 78 861 35 50

GTranslate Your license is inactive or expired, please subscribe again!