Аеродром трансфер Цирих, евтини и удобно пристигнување.

Вашиот приватен трансфер на такси до или од аеродромот во Цирих

+ 41 78 861 35 50

Аеродромот Трансфер Цирих од TSB им нуди на клиентите можност за ниска цена од и до Аеродром во Цирих да дојде. Достапни се пријателски и корисни возачи со чисти возила. До лица на 7 по пренос.

Трансферот на аеродромот во Цирих - Резервирајте сега и плаќајте со возачот

Вие не мора однапред да платите за нашиот аеродромски трансфер во Цирих. Можете да нарачате преку телефон или едноставно преку e-mail и директно да платите на возачот во такси по возењето.

Како да платите за пренос на аеродромот во Цирих

Ние прифаќаме готовина во швајцарски франци и евра. Сите големи кредитни картички како Visa, AMEX или Mastercard. По барање, можете исто така да платите за трансфер на аеродромот во Цирих однапред со кредитна картичка. Само да ни се јавите по вашата резервација.
GTranslate Your license is inactive or expired, please subscribe again!