Приватен автомобил услуга Базел - во акција околу часовникот

Приватен автомобил Базел од трансфер служба Базел може да се резервира за време на 24h часа, без разлика дали за бизнис, приватни или со семејството на пат, до одморалиштето, до аеродромите Цирих, Базел или Женева. Едноставно шатл-служба во Базел за сите ваши транспортни потреби, шик лимузини или минибуси / минибуси за до 7 луѓе во врвни услови. Контактирајте со нас сега и резервирајте ја вашата приватна шоферска услуга.

Е-пошта: kontakt@transferservice-basel.ch

GTranslate Your license is inactive or expired, please subscribe again!