Baselworld 2018 Дата - 22.- 27.03.2018

Наскоро Baselworld 2018 ќе ги отвори своите врати за да го даде точниот датум на 22. - 27.03.2018. Во ова време нашата уникатна шоферска услуга е достапна. Евтин автомобил услуга со лимузини, минибуси и минибуси, вклучувајќи пријателски возачи. Ви препорачуваме да го резервирате сопственото возило со возач веќе сега, бидејќи само тогаш можеме да ја гарантираме нашата одлична туристичка услуга по неверојатни цени. Едноставно испратете ни e-mail со вашите потреби и наскоро ќе ја добиете вашата необврзувачка понуда во вашето сандаче.

Е-пошта: kontakt@transferservice-basel.ch

GTranslate Your license is inactive or expired, please subscribe again!