Секоја пролет Базел е домаќин на над компаниите 1800 кои ги презентираат своите часовници и накит креации на Baselword. Нема потреба да се жалите на бројот на посетители на овој важен саем, бидејќи како и секоја година 2017 се очекува да бидат претставени од претставници на трговците на мало и претставници на големо на 100.000 на World Watch и Jewellery Show. На 22 март 2018 ќе се отворат портите на саемот за протокот на посетители.

Пренос на услуги Базел-Fair Fair TransferВозете удобно на BASELWORD - Трансфер на услуги Базел

Нашите EuroAirport Basel е само неколку минути со автомобил од изложбениот центар. Но, сигурно сакате - како и многу други бизнис патници - да го посетите шоуто на производителот во текот на неколку дена. Повторно и повторно нашите патници ни кажуваат дека дискусиите и преговорите со производителите, многуте нови впечатоци и патеките низ изложбените сали се најтешките денови во деловната година на индустријата. Затоа нудиме ексклузивен возач за времето на Baselworld.

Со атрактивен пакет ќе пристигнете удобно и безбедно од вашиот хотел или директно од Базелскиот аеродром до вашите состаноци. Тие патуваат во стил Прва класа лимузина Германски дизајн и не мора да се грижите за густ сообраќај или евтин паркинг во изложбениот центар. Во прилог на точност и љубезност на нашите патници, ние сме толку популарни меѓу деловните луѓе, бидејќи ние се обрне внимание на најголема дискреција за време на патувањето.

Трансфер услуги Базел лесно онлајн резервации

Знаеме - време е пари. Затоа имаме еден за тебе Онлајн алатка резервација опремени. Со само еден час од водечкото време, ние сме подготвени за вас како приватна лимузина и возач пред кутијата на вашето хотел или на аеродромот во зоната пристигнување и заминување.

Тимот на Трансфер Сервисот Базел ви посакува возбудлив престој на Baselworld и секогаш добар бизнис

 

BASELWORLD 2018 - Практично за патување со услугата за пренос на податоци Базел

Оставете коментар

Вашата e-mail адреса нема да бидат објавени. Задолжителни полиња се означени со * истакнат.

GTranslate Your license is inactive or expired, please subscribe again!