Секоја година на пролет, Базел е дом на една недела за над 1,800 компании кои ги презентираат своите часовници и накит на Baselword. Организаторите на овој важен саем не се пожалија за важноста на посетителите. Повеќе од 100,000 трговците на мало и претставници на големопродажба се очекува да присуствуваат на Светскиот саем за часовници и накит. На март 22, 2018 портите на саемот ќе бидат отворени за посетителите.

BASELWORLD 2017 - Удобно патувајте со услугата за трансфер во Базел

Со вашиот личен возач да BASELWORD - Трансфер на услуги Базел

Нашиот EuroAirport Basel е на само неколку минути од изложбениот простор. Но, секако - како и многу други бизнис патници - би сакале да го посетите шоуто на производителите неколку дена. Повторно и повторно нашите патници го прават најмногу од најтешките денови во деловната година на индустријата. Затоа нудиме ексклузивна услуга за возење за Baselworld период.
EuroAirport на вашите состаноци. Патувајте стилски во прва класа лимузина на германскиот дизајн и не грижете се за густиот сообраќај или места за паркирање на изложбениот простор. Во прилог на точност и удобност на нашите патници, ние сме толку популарни меѓу бизнисмените, бидејќи ние обрнуваме внимание на најголемата дискреција додека возите.

Трансфер на услуги Базел лесно на интернет

Знаеме - време е пари. Затоа сме поставиле online booking Резервирајте алатка за вас. Со само еден час време, ние сме подготвени за вас како приватна лимузина и шофер во предниот дел на вашиот хотел или на аеродромот во зоната пристигнување и заминување.
Тимот на базелскиот трансфер сервис ви посакува возбудлив престој на Baselworld и секогаш добар бизнис

BASELWORLD 2018 - Удобно патувајте со услугата за трансфер во Базел

Оставете коментар

Вашата e-mail адреса нема да бидат објавени. Задолжителни полиња се означени со * истакнат.

GTranslate Your license is inactive or expired, please subscribe again!