Пристигнете безбедно и навремено - со вашата услуга за пренос на премија

Тие планираат да се натпреваруваат за бизнис или вашиот лет и сакаат да се види пред да патуваат непречено процес со сигурен аеродромот шатл?

Нашиот возач ќе ве подигне со една од нашите квалитетни, добро чувани германски лимузини од дома, од канцеларијата или од портата на аеродромот. Се разбира, ние ќе ви помогнеме со багажот. Се разбира, ако вашиот авион пристигне доцна, нема да те изневериме, но чекаме да дојдеш.

Пристигне опуштено и удобно на дестинацијата

Многу од нашите патници го користат аеродромот шатл-служба помеѓу аеродромот во Цирих и Базел аеродром евра, за директна железничка врска не води директно помеѓу два јазли заедно. За да се непријатно автобус патување или прескапи такси за да се спаси себе си, изборот за нашите аеродромот шатл е вистинската одлука. Преку нашата канцеларија во Базел во триаголникот на границата меѓу Франција, Швајцарија и Германија, ние сме, исто така, вистинскиот партнер за вас, ако тоа е да се оди километри Фрајбург, или директно во Штутгарт и Минхен во нашите ексклузивни лимузина во 70.

Аеродромот Shuttle Zuerich и Базел
Аеродромот Шулх Цирих и Базел - Тел: + 41 78 861 35 50

 

Секогаш вистинскиот седан на почетокот

Дали патувате како поединец на важна деловна средба? Потоа можете да се потпираат на непречено возење, сигурен за време на пристигнување и секако нашите 100% сопственост дискреција за време на вашиот бизнис телефонски повици. Како семејство или група што треба пространа отворен лимузини на располагање, каде можете да уживате во удобно возење со нашите аеродромот шатл преку нашата убава Швајцарија дефинитивно. Покрај безбедноста и точноста, нашите возачи сакаат да го направат вашето патување што е можно попријатно.

Книга на аеродромот шатл онлајн

Ве молиме оставете ни информации со вашите патувања во нашите контактНие ќе ве контактираме што е можно поскоро за да разговараат за деталите. Можете да стигнете до нас по телефон на + 41 78 861 35 50

Аеродромот шатл за Цирих и Базел
Обележани во:             

Оставете коментар

Вашата e-mail адреса нема да бидат објавени. Задолжителни полиња се означени со * истакнат.

GTranslate Your license is inactive or expired, please subscribe again!